Alaçatı'da Bir Cennet

+12 Butik Otel

2021 yılından beri Alaçatı’nın en güzel köşesinde misafirlerine hepsi farklı dekore edilmiş odalarıyla hizmet veren D'Mira Butik Otel Alaçatı, ev konforunda unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamak isteyenler için ideal bir Ege tatili alternatifi sunuyor.

D'Mira | Alaçatı

Toplam 15 odalı tek katlı, ahşap, taş ve doğal malzemelerle dekora edilmiş D'Mira Butik Otel, Alaçatı'nın en güzel butik otellerinden biridir.

Bar ve restoran bölümünde Ege'nin en güzel lezzetlerini tadabileceğiniz otelimizde havuz başındaki loca alanlarında sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Alaçatı'nın Dokusunda

Unutulmaz Tatil Anıları

Alaçatı'nın eşsiz dokusunda unutulmaz tatil anıları biriktirebilmeniz için mimari projesi özenle tasarlanan D'Mira Butik Otel, Alaçatı'nın kalabalık sokaklarına 10 dakika yürüme mesafesinde, ancak son derece sakin bir noktasında yer alıyor.

D'Mira | Alaçatı

Yüzlerce yıl Osmanlı'nın batıya açılan kapısı olan Çeşme'ye yakın mesafede bulunan Alaçatı, binlerce yıllık tarihi, Rum kültürünün getirdiği yaşam ve yemek kültürüyle kendine özgü bir dokuya sahip.

Bu dokuyu her detayıyla hissedebileceğiniz otelimizde sizleri ağırlamaktan mutlu olacağız.